خرید ملک در روسیه

خرید ملک در روسیه

  • سرمایه گذاری پرسود
  • قیمت از ۱۰۰ هزار یورو
  • مالکیت صد درصدی
اقامت و پاسپورت روسیه

اقامت و پاسپورت روسیه

  • سفر به ۱۱۸ کشور
  • شرایط آسان و کم هزینه
  • زندگی مدرن و مرفه
ثبت شرکت در روسیه

ثبت شرکت در روسیه

  • مالکیت صد درصدی
  • شرایط آسان و کم هزینه
  • اقامت موقت و دائم
با سقوط ارزش ریال، خرید ملک در خارج از کشور تصمیم درست و عقلانی است تا سرمایه خود را از دست ندهید. خارجی ها میتوانند در روسیه مالکیت ۱۰۰ درصدی داشته باشند و این به اخذ اقامت و تابعیت روسیه کمک میکند.
با ۱۰۰ هزار یورو میتوانید در مسکو آپارتمان و یا خانه ویلایی دوبلکس بخرید!
بر خلاف ترکیه و امارات و...، مالکیت در روسیه صد در صدی است و بدون هیچ دغدغه ای، ملکی که خریداری کرده اید بدون هیچ محدودیتی متغلق به خود شماست. اجاره های بلند مدت ۴۹ و ۹۹ ساله را فراموش کنید، ملک خریداری شده توسط شما، ۱۰۰٪ و مادام العمر متعلق به شما است. مالیات بر املاک در روسیه بسیار پایین و در مواردی حتی کمتر از ایران است.
بر خلاف تصور رایج، آب و هوای روسیه همیشه سرد و یخبندان نیست. روسیه بزرگ ترین کشور دنیاست و طبیعی است بخشی هایی از آن مانند سیبری (بالای چین) و بخش های نزدیک قطب شمال خیلی سرد باشد، اما شهرهای بزرگ، مانند مسکو و سنت پترزبورگ، آب و هوای چهار فصلی دارند و دمای هوا در تابستان تا ۳۵ درجه بالای صفر هم می رسد.
روسیه دارای رودخانه ها و دریاچه های زیاد است و به دریاهای زیادی دسترسی دارد. در خود مسکو، سواحل رودخانه ای مسکو در تابستان پر از توریست و علاقمندان تفریح و شنا می شود. بعضی از شهرهای جنوبی تر روسیه، مانند سوچی، آب و هوای ملایم و متعادل و بسیار خوبی دارند. روسیه یکی از ابرقدرت های جهان است و با خرید ملک، پروسه اخذ اقامت و تابعیت در روسیه تسهیل می شود و به این ترتیب از یکی از با اعتبارترین پاسپورت های جهان بهره مند می شوید.
برای این کار کافی است ملکی را در شهر مسکو یا سنت پترزبورگ خریداری کنید.
حتی اگر قصد اقامت دائم در روسیه را ندارید، خرید ملک در روسیه، سرمایه گذاری پرسودی است، سودآور تر از ایران.
روسیه یکی از امن ترین کشورهای دنیاست. وجود مافیا و افراد خطرناک، فقط و فقط تبلیغات هالیوودی و رسانه است و وجود خارجی ندارد. کافی است یک بار به روسیه سفر کنید، خودتان از نزدیک خواهید دید که امنیت در روسیه به مراتب از خیلی از کشورهای دنیا، حتی کشورهای اروپایی بالاتر است. خود را به خاطر تصورات غلط، از فرصت های بهتر زندگی محروم نکنید.
درمان و تحصیل در روسیه برای شهروندان و افراد دارای اقامت دائم به کلی رایگان است. درست است که درمانگاه ها دولتی کیفیت بیمارستان های خصوصی را ندارند، اما مجبور نیستید برای درمان و بیمه، ارقام نجومی پرداخت کنید.
اگر از بودجه کافی برخوردارید، یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری، خرید املاک تجاری است. یا خرید و تغییر کاربری املاک.
اجاره املاک تجاری در روسیه، به مراتب بیشتر از املاک مسکونی است و بدین طریق می توانید درآمد ثابت و تضمین شده خوبی داشته باشید.
پیش خرید واحدهای مسکونی و تجاری و اداری، یکی از فرصت های بی نظیر سرمایه گذاری در روسیه است. روس رویال به شما در انتخاب پروژه های مناسب شرایط شما مشاوره می دهد.
خرید زمین و ساخت و ساز، یکی دیگر از فرصت های سرمایه گذاری در روسیه است. گروه روس رویال، در حال حاضر چندین پروژه ساخت و ساز در روسیه دارد. شما می توانید پروژه بعدی را استارت بزنید! روس رویال به شما کمک می کند با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، بهترین املاک را در روسیه خریداری کنید و در بهترین املاک سرمایه گذاری کنید و در ساخت و ساز پروژه های ساختمانی شراکت کنید.

کلیه مسائل حقوقی را به وکلای بین المللی ما بسپارید.
آینده فرزندانتان را تضمین کنید و بگذارید در خارج از ایران پایگاهی داشته باشند.
فرصت را از دست ندهید و همین امروز اقدام کنید!

وکلای حرفه‌ای
وکلای حرفه‌ای
هزینه مناسب
هزینه مناسب
شرایط بی‌نظیر
شرایط بی‌نظیر
روس رویال. تمام حقوق قانونی رزرو شده است.
whatsapp تماس واتس اپی